Оформити нове джерело по вимогам ВАК України
Будь ласка, оберіть наукове джерело, посилання на яке Ви бажаєте оформити відповідно до вимог ВАК України, та кількість його авторів. Якщо Ви не знаєте авторів цієї роботи, не додавайте їх.

Автор Прізвище
Введіть прізвище автора з великої букви.
Ім'я
Введіть ім'я автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
Побатькові
Введіть побатькові автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
1*
2*
3*
4*
Якщо документ має більше, ніж 4 автори, у списку літератури зазначаються лише перші 3 автори!
Том       Випуск
Книга      

Список використаної літератури

Що треба змінити на VAK.in.ua?

Друга технологічна революція [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: http://economylit.online/history-ekonomik/vtoraya-tehnologicheskaya-revolyutsiya-21470.html.

Войтко С. В. КОМПАРАТИВНИЙ ТА ДИНАМІЧНИЙ АНАЛІЗ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ, КРАЇН «ВЕЛИКОЇ СІМКИ» ТА НОВИХ ІНДУСТРІАЛЬНИХ КРАЇ / С. В. Войтко. // Економічний вісник Національного технічного університету України. – 2016. – №10. – С. 68–74.

Witness protection program [Електронний ресурс] // Crime and Corruption Commission. – 2015. – Режим доступу до ресурсу: http://www.ccc.qld.gov.au/witness-protection/witness-protection-program.

Филоник А. О. Сирия: реформы и политика / Александр Оскарович Филоник. // Восточная аналитика. – 2011. – С. 177–180.

Четверта промислова революція популярно про головний технологічний тренд ХХІ сторіччя [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: www.tadviser.ru/index.php/Статья:Четвертая_промышленная_революция_(Industry_Индустрия_4.0).

Портал VAK.in.ua знаходиться на стадії бета-тестування, а тому ми не несемо відповідальності за нестабільну роботу ресурсу чи за втрату даних. Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгук по роботі ресурсу.