Оформити нове джерело по вимогам ВАК України
Будь ласка, оберіть наукове джерело, посилання на яке Ви бажаєте оформити відповідно до вимог ВАК України, та кількість його авторів. Якщо Ви не знаєте авторів цієї роботи, не додавайте їх.

Автор Прізвище
Введіть прізвище автора з великої букви.
Ім'я
Введіть ім'я автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
Побатькові
Введіть побатькові автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
1*
2*
3*
4*
Якщо документ має більше, ніж 4 автори, у списку літератури зазначаються лише перші 3 автори!
Том       Випуск
Книга      

Список використаної літератури

Що треба змінити на VAK.in.ua?

van der Veer Р. Political Religion in the Twenty-first Century / Р. van der Veer. // World Public Forum Dialogue of Civilizations Bulletin. – 2004. – С. 30–48.

Number of WeWork members worldwide from Q1 2017 to Q3 2019 [Електронний ресурс] // Statista – Режим доступу до ресурсу: https://www.statista.com/statistics/955746/membership-wework-worldwide/.

Карвацька Н. С. Основи здорового способу життя [Електронний ресурс] / Наталія Семенівна Карвацька. – 2015. – Режим доступу до ресурсу: https://www.bsmu.edu.ua/blog/2977-osnovi-zdorovogo-sposobu-zhittya/.

Загальна дисциплінарна відповідальність [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/literatura/trud_pravo/066.php.

Маркс К. Немецкая идеология / К. Маркс, Ф. Энгельс.. – 37 с.

Портал VAK.in.ua знаходиться на стадії бета-тестування, а тому ми не несемо відповідальності за нестабільну роботу ресурсу чи за втрату даних. Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгук по роботі ресурсу.