Оформити нове джерело по вимогам ВАК України
Будь ласка, оберіть наукове джерело, посилання на яке Ви бажаєте оформити відповідно до вимог ВАК України, та кількість його авторів. Якщо Ви не знаєте авторів цієї роботи, не додавайте їх.

Автор Прізвище
Введіть прізвище автора з великої букви.
Ім'я
Введіть ім'я автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
Побатькові
Введіть побатькові автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
1*
2*
3*
4*
Якщо документ має більше, ніж 4 автори, у списку літератури зазначаються лише перші 3 автори!
Том       Випуск
Книга      

Список використаної літератури

Що треба змінити на VAK.in.ua?

Кононенко В. Я. Сварка в среде защитных газов плавящимся и неплавящимся электродом. Справочник / В. Я. Кононенко. – Киев: ТОВ "Ника-Принт", 2007. – 266 с. – (ТОВ "Ника-Принт").

У К Р А ї Н С Ь К Е PЕЛІГІЄЗНАВСТВО.

Грибовод Е. Г. Основные модели коммуникации политики как институционально-коммуникативного процесса / Екатерина Григорьевна Грибовод // Дискурс-Пи / Екатерина Григорьевна Грибовод. – Екб., 2016. – С. 231–237.

Місце туризму у економіці країн регіону [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://revolution.allbest.ru/sport/00489433_0.html.

Планирование эксперимента [Електронний ресурс] // БГУ. – 1982. – Режим доступу до ресурсу: https://www.studmed.ru/krasovskiy-gi-filaretov-gf-planirovanie-eksperimenta_1c0562109a1.html.

Портал VAK.in.ua знаходиться на стадії бета-тестування, а тому ми не несемо відповідальності за нестабільну роботу ресурсу чи за втрату даних. Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгук по роботі ресурсу.