Оформити нове джерело по вимогам ВАК України
Будь ласка, оберіть наукове джерело, посилання на яке Ви бажаєте оформити відповідно до вимог ВАК України, та кількість його авторів. Якщо Ви не знаєте авторів цієї роботи, не додавайте їх.

Автор Прізвище
Введіть прізвище автора з великої букви.
Ім'я
Введіть ім'я автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
Побатькові
Введіть побатькові автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
1*
2*
3*
4*
Якщо документ має більше, ніж 4 автори, у списку літератури зазначаються лише перші 3 автори!
Том       Випуск
Книга      

Список використаної літератури


Стяжкіна О. До встречи в Донецке! | Olena Stiazhkina | TEDxKyiv [Електронний ресурс] / Олена Стяжкіна – Режим доступу до ресурсу: https://www.youtube.com/watch?v=T5B5UvESc1g&feature=emb_logo.

Опити применения йодобромных ван и импульсного низкочастотного электростатического поля в санитарно-курортной реабилитации больных с хронической ишемией головного мозга / [Л. А. Череващенко, А. А. Серебряков, Н. Н. Куликов та ін.]. // Вестник новых медицинских технологий. – 2018. – №5. – С. 212 – 220.

Основи законодавства України про охорону здоров'я [Електронний ресурс]. – 1911. – Режим доступу до ресурсу: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2802-12#Text.

Копытин А. И. Руководство по групповой арт-терапии / Александр Иванович Копытин. – СПб: Речь, 2003. – 319 с.

Бісмак О. В. Основи фізичної реабілітації: навч.посіб. / О. В. Бісмак, Н. Г. Мельнік. – Харків: Вид-во Бровін О.В., 2010. – 120 с.

Портал VAK.in.ua знаходиться на стадії бета-тестування, а тому ми не несемо відповідальності за нестабільну роботу ресурсу чи за втрату даних. Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгук по роботі ресурсу.