Оформити нове джерело по вимогам ВАК України
Будь ласка, оберіть наукове джерело, посилання на яке Ви бажаєте оформити відповідно до вимог ВАК України, та кількість його авторів. Якщо Ви не знаєте авторів цієї роботи, не додавайте їх.

Автор Прізвище
Введіть прізвище автора з великої букви.
Ім'я
Введіть ім'я автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
Побатькові
Введіть побатькові автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
1*
2*
3*
4*
Якщо документ має більше, ніж 4 автори, у списку літератури зазначаються лише перші 3 автори!
Том       Випуск
Книга      

Список використаної літератури


Юлия Нестеренко. LGPD: Что такое Общий закон о защите данных Бразилии, и как не нарушить его [Електронний ресурс] / Юлия Нестеренко – Режим доступу до ресурсу: https://esputnik.com/blog/lgpd-chto-takoe-obshij-zakon-o-zashite-dannyh-brazilii-i-kak-ne-narushit-ego.

Кантор. Огляд на основі доказів когнітивної реабілітації в медичних станах, що впливають на когнітивні функції / Кантор, Тротт, Шарлотта.. – 271 с. – (Архіви фізичної медицини та реабілітації).

1. LGPD: Что такое Общий закон о защите данных Бразилии, и как не нарушить его [Електронний ресурс] / 1 – Режим доступу до ресурсу: https://esputnik.com/blog/lgpd-chto-takoe-obshij-zakon-o-zashite-dannyh-brazilii-i-kak-ne-narushit-ego.

Державна служба статистики України [Електронний ресурс]. – 2020. – Режим доступу до ресурсу: http://www.ukrstat.gov.ua/.

Покровський район [Електронний ресурс]. – 2020. – Режим доступу до ресурсу: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD_(1923%E2%80%942020).

Портал VAK.in.ua знаходиться на стадії бета-тестування, а тому ми не несемо відповідальності за нестабільну роботу ресурсу чи за втрату даних. Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгук по роботі ресурсу.